to top

3 x ružový jarný look

Untitled-1

Ahojte všetci :) Dnes mám pre vás rýchlu outfitovú inšpiráciu v znamení ružovej, keďže ružová vo mne evokuje jar asi najviac :) Neviem či je to tými rozkvitajúcími stromami alebo sladkými jarnými kolekciami, ktoré zaplnili naše obchody :) Nuž, nech už je to akokoľvek, každý z týchto outfitov by som si obliekla spokojne na seba :) 

  1. Ležérny look do mesta, pozostáva z krásnych voľných šiat so zaujímavým detailom na chrbte. K tomu by som určite zvolila čierny klobúčik a sandálky v boho štýle. Šaty sa mi veľmi páčia aj vďaka vzoru, i keď čierna nie je moja top farba, v takomto peknom printe je nenápadnáa a taktiež je super na doplnkoch :) 
  2. Jeansy milujem vo všetkých farbách a strihoch. Takéto svetlé sa super hodia k ružovej, teda aspoň podľa mňa :) K tomu jednoduchá blúzka a pohodlné topánky a môže sa vyraziť do práce :) V pohode by som takto bola celý pracovný deň a necítila by som sa nijako obmedzujúco.
  3. Na party nemusíme chodiť len v čiernom :)  Krásna kvetinová sukňa a zlatý top sa skvelo dopĺňajú a vytvárajú harmonický celok, myslím že v tomto outfite by ste zažiarili ako hviezdičky :) Vybrala som k tomu sandálky na platforme, ktoré mi prídu veľmi zaujímavé :) Untitled-1

Ktorý ružový look je vášmu srdcu najbližší ? :) 

PS : Prajem vám krásny zvyšok víkendu :) 

PS 2 : Ak by ste ma chceli obdarovať hlasom v Blogerovi roka, môžete tu, ďakujem vám krásne :) 

Viki K.

Leave a Comment