to top

About Simply Photos + súťaž o fotenie podľa vlastného výberu

u

Ahojte :) Čože to tu dnes máme ? Nuž dnes mám pre vás tamtadadá novú kategóriu na blogu a tou je „photography„. Dlho som rozmýšľala či ju sem dám alebo nie. Spočiatku som bola presvedčená že nie, ale keďže aj fotenie patrí do môjho života, patrí aj na blog. Simply Photos je moja malá „firma“. Je to vlastne blogová mladšia sestrička :) I keď má vlastnú stránku tá slúži skôr ako galéria pre potencionálnych zákazníkov. Takže na blogu uvidíte skôr nejaké foto súhrny, niečo zo zákulisia fotení, možno nejaké videá či postupy na úpravu fotografií. Čo poviete, chcete túto kategóriu ? 

Dlho som rozmýšľala o tom, ktorým smerom sa v živote ubrať, keďže ma baví veľmi veľa vecí a viem si predstaviť rôzne smery. Avšak po niekoľko mesačnom rozhodovaní, som sa rozhodla že to bude fotenie. Keďže sa to so mnou ťahá už roky a vlastne to súvisí so všetkými mojimi koníčkami či už food styling, alebo styling ľudí, hranie sa s farbami, hranie sa vo photoshope atď . I keď mám pred sebou ešte dlhú cestu, verím že bude krásna a dlhá :) 

A pre koho tu Simply Photos je ? Pre všetkých ktorí majú záujem o fotky portrétov, svojich detičiek či chcú spestriť svoj rodinný album. Pre tých, ktorí majú pobočky ako kaviarne či cukrárne a potrebujú chutné fotky pre svoj podnik. Ale aj pre umelcov, ktorí niečo vyrábajú a potrebujú produktové fotografie. Pre módne blogerky, ktoré nechcú otravovať svojich blízkym pravidelným fotením na blog. Rovnako aj pre ďalších kreatívnych ľudí, takže v prípade záujmu o fotky mi píšte, budem sa tešiť :) 

PS: Tu je malá ukážka mojich obľúbených fotiek za poslednú dobu 

1 2

ržtr43r56

 PS : Do konca mesiaca sa môžete zapojiť do súťaže o fotenie podľa vlastného výberu tak neváhajte a zapojte sa tu, možno sa vidíme :) 

Viki K.

 • Zuzka v Kostce

  To je super nápad! I firma i nápad se články, já bych je určitě ráda četla. Focení mám ráda, chtěla bych se v něm zdokonalovat, stejně jako tak ráda pozuju před foťákem :D :) Dávám like fbc stránce :)

  feb 8, 2017 at 19:06 Odpovedať
 • Tina

  Krasne fotky :)

  feb 9, 2017 at 14:38 Odpovedať
 • Dominika

  Máš nádherné fotky ! :)

  feb 9, 2017 at 18:59 Odpovedať
 • Lily

  Tvoj food styling je môj obľúbený!♥ Je super, že si sa dala na takúto cestu, ktorá ťa robí šťastnou a baví ťa, to je to najdôležitejšie. Silno držím prsty!♥

  feb 13, 2017 at 19:51 Odpovedať

Leave a Comment