to top

Beauty konzultantka s Auparkom pre každú z vás :)

Untitled-16

Ahojte všetci :) Dnes mám pre vás jeden beauty post aj s jedným skvelým tipom. Ak ste „šopoholičky“ ako ja, tak vás bude zaujímať, že teraz máte skvelú možnosť využiť niekoľko výhod s vernostnou kartou od Auparku Medzi ne patrí osobný stylista či beauty konzultantka vo vychytenom salóne Prolook, kde panuje veľmi príjemné prostredie :)  Stačí ak sa bezplatne zaregistrujete tu a môžete využívať výhody tejto kartičky jupíííííí :) A aby to nebolo stále len o nás, pánov možno poteší hodina parkovania navyše, či zľava v KFC :)

Ja mám už svoju kartu doma, tak sme sa s babami vybrali na beauty konzultáciu do spomínaného salónu :) Už minule som vám písala niečo o tom, že by sa mi taká „poradňa“ zišla, pretože občas si neviem rady. Takže ako taká konzultácia prebieha? Ak máte problémy s výberom vhodného make-upu, určením typu pleti, problémy pri depilácií, pri odličovaní, alebo si neviete rady s neposlušnými nechtami, na všetko sa môžete opýtať skúsenej odborníčky, ktorá vám na všetky vaše otázky rada odpovie a navyše na veľmi profesionálnej úrovni. Počuli ste už napríklad o depilácií cukrovou pastou, ktorá funguje čisto na prírodnej báze? Ja som o tom doposiaľ nepočula a uvažujem, že to skúsim :) Taktiež som sa dozvedela mnoho užitočných rád ako sa odličovať, ako správne nanášať make-up a ako vám vydrží počas celého dňa, ako sa starať o nechty a veľa ďalších užitočných informácií o ktorých by som vám tu mohla písať ešte dlho, ale keď tam zájdete tak sa povypytujete na všetko, čo vás zaujíma :) 

Čo je dôležité vedieť pre vás je, že je to vlastne bezplatná konzultácia, pre majiteľov spomínanej karty. Dobre nie? :) Je super, že ak túto kartu máte, môžete si na stránke Auparku „čekovať“ ktoré obchody či služby sa pridali do vernostného programu a čo môžete využiť :)  Takže čo vám bráni v tom byť ešte krajšie? :) 

IMG_8269

1 (2)

2

coll

3

4

5

6

7

8

9

 

Photos by me 

Viki K.

 • Monika

  Skvelá vec, nevedela som o tom ale určite to využijem! :)

  aug 28, 2015 at 15:07 Odpovedať
 • Peter

  parkovanie naviac sa mi k mojemu novemu auticku hodi :-D

  aug 28, 2015 at 15:32 Odpovedať
 • Janka

  super článok a služba :)

  sep 23, 2015 at 14:13 Odpovedať
 • Zuzana

  dobrá vec taká karta, chodím často do auparku tak je fajn mať nejakú vernostnú kartu

  sep 23, 2015 at 14:15 Odpovedať

Leave a Comment