to top

Chceš vyhrať pobyt v Španielsku ? Tak čítaj pozorne :)

Untitled-2

Prajem vám všetkým krásny víkend :) Dnes mám pre vás jednu super správu, takže vám tu nebudem písať omáčky ale idem rovno na vec pretože určite ste zvedaví o čo ide :) Do konca tohto mesiaca sa môžete zapojiť do súťaže o pobyt v Španielsku počas dní 15-18 júna :) Tento super pobyt absolvuješ spolu s Fresshion, ktorá je súčasťou poroty v tejto súťaži. Naučíš sa surfovať, užiješ si kopu slnka a zábavy :) A čo máš urobiť preto aby si vyhral/a ?

  1. Vymyslíš si nejaký super truper farebný outfit, ktorý bude obsahovať nejaký biely kúsok (je na tebe aký napr. šaty, nohavice, blúzku)

  2. Tento superský outfit odfotíš (na fotku pridáš ľubovoľný prostriedok značky SURF) a svoju fotku hodíš na facebook alebo na instagram s hashtagmi #surf #vunecistehopradla, nezabudni označiť facebookovu stránku značky Surf :) 

  3. Potom už len počkáš na výsledky, ktoré sa dozvieš 2.6 na facebooku značky Surf 

Myslím si, že na to o akú cenu ide sú podmienky úplne easy :) Takže buďte kreatívny, vymyslite niečo nápadité, cvaknite, označte a vyhrajte :) Držím vám palce, pretože cena je ozaj super :) Užívajte slnko, vlny a smiech :) Čo sa týka môjho dnešného outfitu dostala som veľkú chuť na ružovú :) Biele šaty som preto doplnila blúzkou, takže ich môžem nosiť aj ako sukňu alebo len tak :) Pridala som vyšívanú kabelku, ktorú ste mohli vidieť na insta stories a ktorá je úplne najviac úžasná :) Poviem vám keď som ju uvidela, vedela som že je mi súdená :) Takže outfit taký pohoda jahoda kráčam si s úsmevom :) Prajem vám ešte krásny zvyšok víkendu a určite sa zapojte do súťaže stojí to zato :) 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Dress : H&M

Blouse : Stradivarius

Bag : Stradivarius

Shoes : Topankovo 

Viki K.

  • MargiFashion

    Tomu hovotím super súťaž!
    Outfit i fotky ako vždy dokonalé. Konečne sa nám oteplilo, však :)

    máj 14, 2017 at 22:47 Odpovedať

Leave a Comment