to top

Farebný svet :)

Untitled-2

Prajem vám krásnu nedeľu priatelia :) Aký ste mali víkend  ? Mne zbehol príliš rýchlo, včera som takmer celý deň strávila v Prešove kde sme mali blogger meeting (bolo super) a dnes som pracovala na nejakých fotkách a tiež som chystala tento post. Ani som sa nenazdala a už bolo štyri hodín. Pááánečku zbehlo to riadne rýchlo :) Ešte ma dnes čaká nejaká práca, takže keď to zhrniem môj víkend bol takmer celý pracovný :) Ale nevadí vynahradím si to inokedy :) V prvom rade aby som nezabudla sa vám chcem poďakovať za všetky vaše hlasy v Blogerovi roka, i keď to na postup do finále nestačilo, som vám veľmi vďačná že v tejto rušnej dobe ste si našli minútku a zahlasovali za môj blog. Ozaj vám veľmi pekne ďakujem a vážim si to z celého srdca ♥ Dnes je totiž blogov neúrekom čo ste si mohli všimnúť aj v samotnej súťaži, preto som veľmi rada za každú vašu návštevu, komentár, všetky milé slová a podporu :) Vždy ma veľmi poteší keď mi napíšete že chcete z niečim poradiť, alebo že vás nejaký outfit či napríklad recept inšpiroval do každodenného života. Tento blog totiž vznikol hlavne preto, že som mala pocit že sa trošku líšim od nejakého stereotypu či už je to v móde alebo v iných stránkach života. Mala som pocit, že potrebujem nejaké miesto kde sa môžem s nápadmi a myšlienkami podeliť s okolitým svetom, alebo skôr z ľuďmi ktorí majú rovnaký pohľad na svet ako ja. Z ľuďmi, ktorí vidia viac ako len čiernu a bielu, s tými, ktorí hľadajú krásne okamihy v každom jednom dni. A poviem vám tých okamihov je strašne veľa. Niekedy by som chcela vlastniť nejaký stroj na zaznamenávanie krásnych momentov a potom by som si ich prehrávala znova a znova :) Vždy keď nastane taký okamih, predstavím si aké by to bolo skvelé aj s hudbou trebárs v nejakom filme :) Dúfam že raz takú mašinku vymyslia, myslím že by som potom mala celkom peknú zbierku pretože každý jeden deň je farebný a krásny len to v ňom treba pohľadať, lebo niekedy to na prvý pohľad tak nevyzerá. 

Ako môžete vidieť, aj dnešný outfit je farebný a pohodový :) Aj keď farby som pridala v podobe doplnkov či rúžu, myslím že to tak úplne stačí. Biela je stále mojou obľúbenou farbou a často sa outfity odvíjajú práve od nej. Konečne vám dnes môžem predstaviť kockovanú sukničku, na ktorú som sa veľmi tešila (teraz kúpiš v zľave). Čosi o týchto obrusových sukniach som vám písala aj v tomto wishliste pamätáte ? :) Sukne sú proste veľmi vďačný kúsok, vďaka ktorému dokážete vyčariť príjemný outfit aj z mala, ako aj v mojom prípade. Obyčajné biele tričko a tenisky, ktoré nosím len tak na vonku úplne stačili :) Už len tie farbičky sem a tam a bolo :) Čo myslíte ? :) Ste tiež sukňomaniaci ? :) 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

12

Skirt : SheIn

T-shirt : Terranova 

Shoes : New Yorker

Bag : C&A 

Necklace : Stradivarius 

Viki K.

 • Vladies

  Toto je fakt krásny, farebný, svieži outfit a navyše tebe veľmi lichotivý. :)

  Vladies

  apr 30, 2017 at 21:11 Odpovedať
 • Lily of the valley

  Tak toto je prekráásne!♥♥ Tá žltá s modorou aj ružovými kvetmi, normálne si mi rozjasnila deň!

  máj 1, 2017 at 12:57 Odpovedať
 • MargiFashion

  Nádhera! Dokonalý pohodový look ako stvorený na krásny víkend. Páči sa mi to celé od A do Z :)

  máj 2, 2017 at 20:08 Odpovedať
 • Romilikes

  ..to je taká sranda..ja mám tiež túto sukňu a prvé, čo mi v nej zišlo na um bolo krútiť sa, nech vidím,či sa pekne točí a ako vidím, tak ty sa takto tiež zabávaš..sa mi páči, že aj keď máme radi podobné veci, tak každá si to nosíme po svojom..ale tá žltá je vážne mega kombo <3

  máj 2, 2017 at 22:18 Odpovedať
 • Tina

  Ďalší pekný outfit. Páčia sa mi farby :)

  máj 4, 2017 at 9:59 Odpovedať

Leave a Comment