to top

Neusiedl am See :)

uvod

Krásny večer všetkým :) Blíži sa nám víkend a ja mám dnes pre vás tip kam vyraziť :) Minulý víkend sme boli kempovať v Neusiedl am See, neďaleko Bratislavy a aj keď je to odtiaľ necelá hodinka mala som pocit že som niekde pri mori. Neviem či to bolo tými vlnami, vetrom vo vlasoch, alebo tou atmosférou či premakanou dovolenkovou destináciou. Naši rakúski susedia to tam majú veru parádne. Nájdete tam krásne upravené pláže, campy s full výbavou (sprchy s horúcou vodou, kuchyňa, súkromné pláže, reštaurácie, obchody, trhy sú samozrejmosťou), vodné športy a atrakcie pre tých odvážnejších, výhľady ako v rozprávke a veľa malých detailov vďaka ktorým si môžete užiť parádna ničím nerušenú dovolenku či už v hoteli, v stane, v prenajatom karavane ktoré tam sú k dispozícií, alebo v malých drevených domčekoch. My sme si zvolili PODERSDORF AM SEE camping a musím uznať že to bol fakt podarený výlet. Stan sme si rozložili pár metrom od pláže, no mali sme po ruke všetko čo sme potrebovali. Môžete si tam skúsiť windsurfing či požičať  čln alebo vodný bicykel a obehnúť si jazero (teda aspoň jeho časť, pretože ono je nekonečné :). Určite sa tam chcem ešte vrátiť minimálne na týždeň, pretože aj keď víkend bol krásny, viem si predstaviť že by som tam strávila viac času. Ak ste  z Bratislavy alebo okolia, určite vám odporúčam toto miesto navštíviť aspoň na víkend. Ak ste však z inej časti Slovenska, vám by som odporučila spacifikovať kamošou či rodinku a dať si aspoň týždeň :) Určite to máte bližšie ako napríklad do Chorvátska a myslím že čo sa atmosféry a možnosti týka je to porovnateľné. 

Takže dnes odo mňa všetko, užite si krásny víkend (ja zajtra cestujem na východ a idem si užiť tu právu slovenskú dovolenku na Šírave :).

PS: Boli ste už na tomto mieste, poprípade chystáte sa ? :) Máte radi stanovovačky ? :) 

PS2: Ak by ste sa chceli niečo opýtať, poprípade poradiť ohľadne výletu kľudne mi napíšte dolu do komentu alebo mailom či na facebook :) 

1

2

3

4

5

7

FotoJet Collage

8

9

10

11

12

 

Viki K.

 • Mama Wears Prada

  Krasne miestecko, uz som o nom pocula. Fotky su krasne, urcite sa vyberieme. ;)

  júl 14, 2016 at 20:09 Odpovedať
 • Sisa

  Ahoj,.prosím ťa dá sa tam dostať aj mimo diaľnice ? Ďakujem

  júl 14, 2016 at 22:07 Odpovedať
 • Dominika

  Krásne fotky, vyzerá to tam naozaj pekne! Tiež sa tam plánujem ísť pozrieť tak by som sa chcela spýtať, či sa tam dá ísť iba po diaľnici, lebo nemám rakúsku diaľničnú.
  Ďakujem :)

  júl 16, 2016 at 17:51 Odpovedať

Leave a Comment