to top

Pásiky 3 x inak

Untitled-1

Ahojte :) Dnes si dáme rýchlu outfitovú inšpiráciu a hlavnou témou budú moje veľmi obľúbené pásiky :) Tie nosím veľmi rada a kombinujem ich najradšej s výraznými farbami. Určite nie som jediná, pretože takéto kombinácie sú veľmi obľúbené :) Pásiky snáď nikdy nebudú staromódne či nevkusné, už dlhé roky sa držia v obľúbenosti mnohých návrhárov a aj bežných žien či mužov. Takže tu sú moje 3 rýchle ukážky, ako ich nosiť :) 

1

Žltá v kombinácií s pásikmi je aspoň pre mňa nesmrteľná kombinácia :) Stačí veľmi málo k tomu, aby sme vyčarovali štýlový i keď veľmi jednoduchý vychádzkový outfit. Pohodlné tričko, k tomu farebná suknička, klobúčik a nejaké pekné topánočky, či už tieto sandále, alebo nejaké pohodlné tenisky. V takomto outfite sa určite budete cítiť a vyzerať perfektne :) 

2

Pomaly ale isto sa blíži leto a to je moje obľúbené obdobie, keďže najviac zo všetkého milujem práve letnú módu. Voľné šaty, pohodlné sandále, štýlové okuliare a veľkú plážovú tašku má doma určite každá žienka. Aj na pláž môžeme vyraziť v krásnom outfite. Niekto si povie, to je jedno veď si to všetko aj tak zhodím a budem v plavkách. Ale ja milujem prechádzky po pláži či po móle práve v takomto outfite, v ktorom sa nebudem hanbiť ani vyraziť do mesta na zmrzlinu keď ma kúpanie či slnenie omrzí. Ách vždy vravím že som sa narodila v zlej krajine keďže tu nemáme to more :D 

3

Čo sa týka pracovných outfitov, ja preferujem pohodlie, takže kostýmy či obtiahnuté sukničky by u mňa nepochodili. Naopak pohodlná košeľa, univerzálne rifle, priestranná kabelka sú tie správne kúsky. Takýto outfit môžete doplniť buď lodičkami, alebo nízkou pohodlnou obuvou. Hlavne aby sme sa v práci cítili dobre, ale zároveň žensky :) 

Tak pásikom zdar, dúfam že ste tu dnes našli trošku inšpirácie, prajem vám ešte pekný deň :) 

Viki K.

Leave a Comment