to top

Red stripes skirt ♥

Untitled-1

Keď som bola malá, milovala som sukne a šaty. Ale len do škôlky či do školy, pokiaľ išlo o behanie po vonku roztrhané tepláky a zelené kolená boli na dennom poriadku. Mamka sa vždy hnevala, že mám silonky či pančuchy len na jedno použitie a táto moja nešťastná vlastnosť mi ostala aj dodnes. Neviem ako, ale vždy sa mi potrhajú (je to nejaká záhada vesmíru alebo čo). Keď prišla puberta šaty a sukne šli bokom a veru dlhé roky ostali nepovšimnuté. Vždy som bola chlapčenský tip, hrala som futbal, liezla po stromoch, alebo chytala žaby v potoku (fúj nechápem ako ma to mohlo baviť :D). V podstate až pred pár rokmi som si našla cestu k šatám či sukniam. Ani počas výšky som k ním veľmi neinklinovala, bola som skôr taký nohavicový tip. Avšak teraz na sukne nedám dopustiť. Či už tie elegantnejšie áčkové, alebo ležérne, stali sa súčasťou môjho šatníka a myslím že pár krát do týždňa po nich siahnem veľmi rada. Hlavne teraz počas týchto teplých mesiacov. Keďže bývame pri vode a v lete máme veľa „vodných“ aktivít (ako vodní pokémóni) pásikavé sukne k tomu akosi patria :) Viete stačí už len pohodlná blúzka či top a vietor vo vlasoch a život je zrazu o niečo krajší :) 

Čo sa týka dnešného outfitu je teda hlavne o pásikavej sukničke, ktorá bude určite super aj k vode :) Dnes som však zvolila trošku iný štýl a to do mesta spolu s jednoduchou blúzkou a klobúčikom z výpredaja. Boh, žehnaj výpredajom :) Fotky sme fotili spolu so šikovnou fotografkou Lea Button v krásnych košických uličkách :) Fotilo sa nám super, keďže Lea je veľmi milá a pozitívna osôbka a tiež nám vyšlo krásne počasie :) Čo poviete na výsledok ? :)

DSC_0234-3

FotorCreated

DSC_0321-18

fht

DSC_0388-24

Blouse : Zaful 

Skirt : Dressily 

Shoes : Deichmann

Hat : Takko fashion in sale

Bag : Pimkie 

Viki K.

 • Tina

  Krásny, svieži, letný look. Veľmi sa mi páči :)

  máj 4, 2017 at 9:58 Odpovedať
 • ľúbezná

  Sukňa je úžasná, ale nebola ti v nej zima? :)

  máj 4, 2017 at 19:28 Odpovedať
 • Lucia

  Ja šaty a sukne milujem (v podstate od mala), len s topánkami a hrejivosťou je problém a tak stále skončím pri nohaviciach :(

  máj 4, 2017 at 20:42 Odpovedať

Leave a Comment