to top

Relax s Quirky sense ♥

u

Ahojte, prajem vám krásnu aj keď upršanú nedeľu :) Momentálne sa chystám dať si dobrý nedeľný obed a počúvam rádio, kde sa perfektne trafili do témy o ktorej vám chcem dnes niečo napísať :) Hovorili o tom, ako byť šťastnejší z dlhodobého hľadiska. Vraj ak človek 15 minút denne robí niečo pre seba, niečo čo má rád iba on, robí ho to šťastnejším. Určite na tom niečo bude a myslím, že je nesmierne dôležité aby sme si našli chvíľku na seba napriek všetkým pracovným, školských či iným povinnostiam. Človek predsa potrebuje vypnúť a aspoň na chvíľočku nechať odpočinúť svoju myseľ. Ja sa snažím robiť pre seba čo najviac, či už pre svoje telo alebo myseľ. Telo sa vám zato určite odvďačí a zrelaxovaná myseľ vám pomôže fungovať v dennodennom kolotoči. Preto je naozaj skvelé, ak si nájdete na seba pár minút denne a vypnete :) Ja osobne mám ako osvedčenú formu relaxu plávanie, čítanie knihy či časopisu pri ukľudňujúcej sviečke, teplý kúpeľ, bylinkový čaj a leňošenie na na gauči aspoň 15 minút. Samozrejme občas je fajn spraviť si deň pre seba a zájsť na wellness, na masáž, alebo do kozmetičky. Ak nato nemáme čas či peniaze, určite pomôžu aj vyššie uvedené rituály :) 

Dnes vám chcem predstaviť produkty od spoločnosti Quirky Sense, ktoré som mala možnosť skúsiť a keďže určite viete o mojej závislosti na mydlách či sviečkach, asi vás neprekvapí že som z nich nadšená :) Mimochodom takáto kombinácia mydla a sviečky môže to byť aj veľmi milým darčekom na blížiaceho sa Valentína :) 

1

Rozhodla som sa skúsiť vanilkové mydlo, keďže vanilka je klasika ktorá vás nikdy neomrzí. Mydlo vonia krásne, sladko a je veľmi jemné. Už len jeho štruktúra svedčí o kvalite. Zanecháva príjemný svieži pocit na pokožke. Z niektorých mydiel mám suchú pokožku, takže musím ešte použiť telové mlieko, ale pri tomto to nie je potrebné. Navyše je v krásnom balení a to je u mňa taktiež dôležité, pretože prvý dojem sa nedá nijako ovplyvniť a často už viete čo budete nasledovať potom :) Takže som veľmi rada, že som mohla tieto krásne produkty skúsiť keďže sú ozaj prepracované a veľmi kvalitné. 

2

Čo sa týka sviečok, tých nikdy nie je dosť :) Vyvolávajú vo mne pocit pokoja. Sviečka, ktorú vidíte na fotkách je vyrobená z prírodného sójového vosku s organickým dreveným knôtikom, takže je aj šetrná k prírode. Krásny vintage dizajn na dostal rovnako ako vôňa. Veľmi oceňujem že sa dá zavrieť a tým pádom si ju môžem vziať aj na cesty :) Sviečky sú v niekoľkých voňavých prevedeniach, ja som sa rozhodla pre Ylang Ylang, ktorá je sladká, kvetinová a trošku korenistá. Takáto kombinácia je mi blízka. 

3

4

5

Dajte mi vedieť aký spôsob relaxu preferujete vy :) 

PS: Majte krásnu nedeľu a úspešný štart do nového týždňa

Viki K.

 • Meet My Lovely World

  To jsou krásné produkty! Ta svíčka je přímo dech-beroucí ♥ Mýdlo vypadá také krásně! Naposledy jsem si jedno podobné dovezla z Bali :)
  Meet My Lovely World

  feb 6, 2017 at 21:45 Odpovedať
 • Piosek

  To mýdlo je nádherné!!! Kéž by se mi taky takové podařilo někdy vyrobit :D

  Piosek

  feb 13, 2017 at 13:14 Odpovedať

Leave a Comment