to top

Ruby dress ♡

Untitled-1

Prajem vám krásnu nedeľu :) Ako si užívate víkend ? U nás bolo včera nádherné, takže sme boli konečne na chate grilovať. Už som sa toho nevedela dočkať, pretože grilovačky milujem :) Včera som mala pocit, že fakt prichádza leto. Zrazu všetko ožíva, všade je viac ľudí, moje obľúbené zmrzlinárne už fičia, fitka sa plnia keďže všetci chceme byť do leta fit :D Jediné čo mi na tomto všetko vadí, je neuveriteľné množstvo hmyzu v okolí nášho domu (to bol nápad, ísť bývať k vode :D). Keď idem so psom von, tak mám pocit že bzučí naraz tak milión čmeliakov, keď vešiam prádlo napadne ma 6 centimetrový sršeň (ktorý sa mimochodom pravidelne vracia), keď večer svietime dobíjajú sa dnu komáre a chrobáky ako keby za oknom mal nastať koniec sveta a oni sa musia ukryť do bezpečia, večer tu majú raj netopiere a ani nehovorím o tých drzých pavúkoch. Takže áno bývanie pri vode je krásne a romantické, ale len vo filmoch alebo pri mori. Žiaľ v našich končinách to je pekne otravné. S drahým teda uvažuje či po lete odídeme, alebo ešte ostaneme, keďže najradšej by sme už šli do vlastného, no s bytmi na predaj to je tu dosť biedne. Ak by ste náhodou vedeli o nejakom väčšom 3 izbovom alebo 4 izbvom byte na predaj v Mi tak dajte echo :) 

Čo sa týka dnešného outfitu, ten má poriadny letný nádych :) Opäť som využila na fotenie jedno z mojich obľúbených tunajších miest :) Dnes mám červené šaty z Rosegal, na ktoré som sa veľmi tešila, keďže tu pri vode ich určite využijem naplno. Jednoduchý pohodlný strih a pekný detail na chrbte sú super kombinácia :) Materiál je trochu krčivý, ale tie 2 minúty pri žehličke ma snáď nezabijú :) Ak máte radi túto farebnosť, v tomto e-shope nájdete množstvo krásnych červených a ružových šiat na leto.  Dnes som opäť vytiahla môj druhý najobľúbenejší košík a ešte slamený klobúčik :) Čo poviete na výsledok ? 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Dress : Rosegal 

Bag : From the market

Hat : C&A similar here 

Shoes : Topankovo 

Sunglasses : Zaful 

Viki K.

  • Mary

    Krasotinka si, ako inak :)))a ten hmyz veru nezavidim,to musi byt brutal, mne staci tyzden chorvatska a mam pocit ze vecery su basa vo vlastnom dome, lebo inak sme vyzerali ako rodina s infekcnou koznou chorobou :DDD …ale zas ranny/vecerny vyhlad na vodu je jedinecnyyyy :)

    máj 7, 2017 at 14:19 Odpovedať

Leave a Comment