to top

Shoes wishlist for spring ♡

Untitled-1

Na topánkach som trochu závislá, ale fakt len trochu :) Keby som mohla, brala by som doma všetky páry na svete :) Mali by svoju vlastnú miestnosť, alebo svoj vlastný dom a ja by som sa o nich starala :) No ale vrátim sa späť na zem. Keďže jar už konečne dorazila určite sa pozeráte po nejakých nových topánočkách. Ja som zistila, že i keď topánok mám dosť potrebujem aspoň troje nové úlovky na novú sezónu. A ako by mali vyzerať ? Tu je môj výber, ktorý dúfam čoskoro budem mať vo  svojej topánkovej rodinke :) 

1

Loafer slippers ktoré sú inšpirované zimnou Gucci kolekciou (určite ste ich videli v rôznych časopisoch či na instagrame kde spodok topánky bol celý chlpatý a vyzeralo to ako keby mala ženy chlpaté päty). Tento výstrelok počas zimnej sezóny sa mi fakt nepáčil a úprimne som to nepochopila. Kožušina nekožušina, s holými nohami by sme asi v mrazoch nevyšli von, či ? No ale táto jarná „šľapková“ verzia sa mi veľmi páči a už pokukujem po bielych kvietkovaných :)

2

Glitter sneakers sa čoraz viac dostávajú do kolekcií rôznych značiek. Glitre z duše nenávidím, no na topánkach vyzerajú super a vôbec mi nevadia ako na oblečení. Hlavne na tých s rozkošným nádychom. Rozmýšľam nad tými chutnými teniskami, ktoré budu žmurkať na okoloidúcich :) Čo poviete ? Je to na vás moc, alebo stále v rámci normy ? 

3

Embrodeiry sandals sú kategória sama o sebe. Totálne najviac na svete zbožňujem vyšívané kúsky a neviem či ma niekedy omrzia, pretože sú krásne a pripomínajú mi našu slovenskú kultúru. Vyšívané topánky zatiaľ nemám (asi) a nechápem ako je to možné keďže som ich veľký fanúšik. Tieto béžové sandálky ma úplne dostali. Stačia už len biele šaty a dokonalý look je na svete :) Tieto sú zatiaľ u mňa na prvom mieste. 

4

Cutout pumps alebo šnúrovačky s vystrihnutým efektom. Ó áno prosím. Minulý rok ma bavili šnúrovačky najviac zo všetkých topánok a tuším že aj túto sezónu sa s nimi ešte zabavím :) Nehodlám sa ich vzdať, stále sú trendy a stále vyzerajú veľmi štýlovo. Typické balerínky možno vymením za niečo netradičné s opätkom :) 

Po akých kúskoch pokukujete vy a ktoré sa vám páčia z môjho wishlistu najviac ? :) 

Viki K.

Leave a Comment