to top

Skirts wishlist for spring

Untitled-1

Krásnu nedeľu priatelia :) Dnes som si pre vás pripravila wishlist o sukniach, ktoré sú túto sezónu trendy a ktoré by ste rozhodne nemali vynechať pri jarných nákupoch :) Každú sezónu fičia nejaké iné sukničky a okrem tých klasických áčkových s kvetinovými vzormi (ktoré sú stále in), sú tento rok na vzostupe aj nejaké novinky :) Poviem vám, že túto jar a leto si si pofičím na sukniach, pretože všetky tieto sezónne hity mi nesmierne vyhovujú a myslím že je to taký môj ležérny mestský štýl :) Niekoľko kúskov je už na ceste ku mne domov, tak dúfam že dorazia čím skôr :) Takže poďme si teda predstaviť hlavné sukňové aktérky tejto sezóny :) 

  1. Denim a výšivky : Dokonalá kombinácia. Možno už máte doma nejaké rifle alebo bundičky v tomto štýle, keďže už pár mesiacov je ich dostať všade. Sukne určite netreba vynechať, fascinuje ma tá dokonalá harmónia pohodlného denimu a farebných kvetov či iných výšiviek. Spolu s jednoduchým vrchom a farebnými topánkami vyčaríte jedinečný outfit a musím sa teda priznať, že už veľmi dlho sa mi nepáčila nejaká kombinácia viac ako toto čarovné, romantické, štýlové spojenie :) Čo poviete ? Ja sa neviem rozhodnúť medzi touto tmavou sukničkou na zips alebo svetlou s kvetmi. fgg
  2.  Pohodlne s pásikmi : Júúúj tento štýl ma snáď nikdy neomrzí. Modrá patrí túto sezónu k mojím obľúbeným farbám a myslím že aj k obľúbeným farbám niktorých predajcov. Tieto casual sukne dokážu zázraky. Či už idete do mesta, alebo napríklad k vode, stačí vám jednoduché tričko či blúzočka, pekné sandálky a je to :) Milujem tieto sukničky doplniť o klobúk či nejaký slamený detail napríklad taška. Je to také milé a zároveň veľmi trendy :) Ktorú sukňu by ste zvolili ? Pásikavú s gombíkmi alebo tú veselú s plameniakmi ? Tá je inak riadna šupa :) 
    FotorCreated
  3. Obrus neobrus je to paráda : Tak tieto gingham sukne tu už boli a sú tu zas :) Chvalabohu, pretože mne osobne sa tento trend páči. Fakt stačí veľmi málo k vyčarovaniu dokonalého outfitu :) Stretla som sa s názormi že vyzerajú ako obrus. No ale čo keď je to naopak, čo ak obrus vyzerá ako sukňa ? Takže pohoda, žiaden stres :) Navyše tieto obrusové sukne sú väčšinou z veľmi príjemných materiálov, takže by som v nich bola celý deň úplne v kľude :) Tento štýl sukní sa mi najviac páči v červenej kombinácií, alebo v tmavomodrej. Jedna krajšia ako druhá nemyslíte ? :) 
    uju

    PS : Ak by ste mi chceli náhodou urobiť veľkú radosť, môžete mi darovať svoj hlas v Blogerovi roka, budem vám veľmi vďačná, keďže hlasovanie sa už blíži ku koncu :) Hlasovať môžete tu :) Krásny zvyšok nedele prajem, ozvem sa čoskoro :) 

Viki K.

Leave a Comment