to top

Súťaž o dámsky parfum ♡

output_1eeovu

Krásny piatok :) Blíži sa víkend, tak prečo si ho nevylepšiť :) Dnes mám pre vás súťaž o krásny kvetinový parfum, ktorým môžete potešiť či už seba, alebo niekoho blízkeho. Väčšina žien, ktoré poznám má rado hlavne kvetinové, svieže, citrusové vône. Presne taký je aj parfum od spoločnosti FM group , ktorý môžete vyhrať. Okrem zložiek ako citrón či čierna ríbezľa obsahuje aj ružu, jazmín či cédrové drevo. Vôňa je ozaj krásna, jemne sladká s drevitým nádychom :) Môžete je nosiť celý deň, či už do práce, alebo do mesta. Ja osobne mám rada presne takéto typy vôni, ktoré sú nenásilné no zároveň nápadité.

Na e-shope parfumylacno.sk nájdete množstvo originálnych vôni, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Pri kúpe parfumu často platíme za reklamu či známe osobnosti ktoré sú tvárami parfumov. V podstate platíme hlavne za marketing a nie za vôňu :) Takže uprednostňujem priamy predaj, kedy ide tovar rovno od dodávateľa ku spotrebiteľovi. To znamená, že môžete mať kvalitnú vôňu za rozumnú cenu :) Tak a dnes si môžete jeden taký vyhrať :) 

Ako môžete parfum vyhrať ? Podmienky sú veľmi jednoduché :) 

  1. Si fanúšikm Simply the blog na facebooku 
  2. Si fanúšikom Parfumylacno na facebooku
  3. V komentári pod článkom necháš svoj e-mail, kde ťa môžem kontaktovať v prípade výhry a môžeš napísať aj aké typy vôni máš najradšej :) 

IMG_9684

IMG_9696

Súťaž potrvá do konca januára, výsledky vyhlásim 31.1 na mojom facebooku :) 

Viki K.

Leave a Comment