to top

Vianočný denníček – 3. balíme darčeky

uvo

Ahojte :)  Tak ako, už máte nakúpené vianočné darčeky ? Ja už nejakú dobu áno, ale ešte sem tam siahnem po nejakej maličkosti ako napríklad sladkosti, mydielka a podobne :) Dnes mám pre vás pár tipov ako ozvláštniť balenie darčekov. Pôvodne som vám sem chcela nafotiť svoje zabalené darčeky, ale keďže blog číta aj moja rodina a známi, chcem aby mali pod stromčekom prekvapenie, takže som našla pár podobných inšpírácií :) 

Tento rok idem do prírodných vzorov, farieb a dekorácií, pretože je to krásne, čarovné a dýcha to Vianocami omnoho viac ako obyčajný baliaci papier s červenou mašľou (aj keď i to je pekné). Takže na takéto možno trochu vintage a možno trochu cute darčeky budete potrebovať hlavne hnedý či biely klasicky baliaci papier (kúpite v papiernictve), špagát, šišky, škoricu, ihličie, rôzne konáriky, tvrdý papier či kartón, lízatká, desiatové sáčky, možno nejaké pečiatky či farby a štetce :) 

Takéto darčeky, ktoré s láskou vyzdobíte urobia určite veľkú radosť vaším blízkym :) Pretože všetko čo robíme s láskou je vidieť :) Okrem originalného balenia skúste vyrobiť aj nejaké pekné menovky na stoly či na darčeky. Čo je fakt paráda je, že dnes už na internete nájdete všetko :) Napríklad si menovky môžete vytlačiť či už na papier, alebo na nalepovací papier a máte hotovo :) Dolu vám prikladám aj malú ukážku :) 

1

2

3

4

6

7

Vytlač si krásne vianočné menovky tu :) 

0a5b728a6892947a278acb3506b8a6dc

Tak verím že ste našli inšpiráciu a ste natešený na balenie darčekov :) Ja som to kedysi nemala príliš v láske, ale od kedy som objavila čaro DIY projektov, odvtedy to milujem :) 

Tak majte krásny večer :) Vidíme sa čoskoro :) A dajte vedieť ako radi zdobíte darčeky vy :) 

Photos by Pinterest 

Viki K.

  • Vladies

    Veľmi pekné inšpirácie Viki! :) Ja sa už veľmi teším na balenie darčekov, no do toho sa budem môcť pustiť až po školských povinnostiach. Pevne verím, že po tomto týždni.

    Vladies

    dec 12, 2016 at 21:00 Odpovedať

Leave a Comment