to top

Zázračný suchý olej ❀

u

Ahojte :) Dlho sme tu nemali článok v kategórií Beauty, takže si dnes jeden dáme :) Dnes vám chcem predstaviť jeden  malý zázrak menom suchý olej, ktorý som začala používať pred pár týždňami.

Keďže kozmetických značiek je čoraz viac a obklopujú nás z každej strany, priznám sa že občas som skeptická a mám predsudky keď mám skúsiť niečo nové a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Keď som však natrafila na značku Liqoil – pharm, zaujala ma tým že ide o Slovenskú kozmetiku, ktorá sa špecializuje výrobou suchých olejov a keďže som o tom pred tým nepočula rozhodla som sa že to skúsim.  Ja osobne nemám rada olejčeky na tvár či vlasy (neznášam ten mastný pocit ktorý zanechávajú :)). Avšak tieto oleje sú iné, rýchlo sa vstrebávajú do pleti a vy  vlastne nemáte pocit že by ste si dali na tvár nejaký olej, ale naopak máte pocit krásnej zamatovej pokožky. Asi preto sa volajú „suché“ :) Ja som si vybrala konkrétne olej Magnoil, ktorý okrem iného obsahuje aj argánový olej, vitamín E a hlavne neobsahuje silikóny ktoré zaťažujú našu pleť a vlasy a ktoré dnes nájdete skoro všade. Takže keď som si prečítala zloženie bola som nadšená :) 

Olej som začala používať najprv na tvár a to pred spaním, neskôr som ho začala používať ako podklad pod make-up a taktiež si ho občas strieknem do vlasov, hlavne do končekov. Chcela som ho skúsiť aj preto že redukuje začervenanie pleti  keďže moje líčka sú stále akési červené :) Musím uznať že po pár  týždňoch červené fliačiky objavím len ojedinele z čoho sa veľmi teším, pretože to trvalo pár rokov kým mi niečo na to pomohlo. To isté platí aj o končekoch vlasov, ktoré vyzerajú omnoho zdravšie ako pred tým :) 

Takže žienky vrelo vám môžem odporučiť túto kozmetickú vychytávku a prajem vám krásny a úspešný zvyšok týždňa :) 

1

2

3

4

Viki K.

  • Jana

    Fíha to vyzerá zaujímavo ? snáď by som to ,skúsila čo to spraví

    jún 14, 2016 at 18:53 Odpovedať

Leave a Comment